LÜTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYİNİZ ADD TO CART ISSUES ON SAFARI AND FIREFOX. PLEASE TRY LATER.
X

89.50 ₺ ve üzeri kargo ücretsiz!

HAKKIMIZDA

B-ACTIVE

2013 yılında faaliyete başlayan B-Group’un kurumsal güvencesini arkasına alan B-Active, dinamik bir yaşam tarzını benimseyen herkese, ihtiyaç duyduğu sporcu gıdası ve ekipman desteğini sunmak amacıyla yola çıkmış yepyeni bir markadır.

B-Active, “performans ürünleri”, “sağlıklı atıştırmalıklar” ve “performans ekipmanları” ile sporun ve sağlıklı yaşamın günlük hayatın bir parçası haline getirilmesine hizmet etmek için kurulmuştur. Kullanım amacına, kullanım zamanına ve cinsiyete göre formüle edilen ürünler, B-Active’i diğer markalardan ayrıştıran temel değerlerdir.

Güvenilir, sağlığa dost, kaliteli, kullanımı kolay ve trendy olan B-Active sporcu gıdaları ve ekipmanları, bu değer yapılarıyla modern, sporu hayat kalitesinin arttırılmasında önemli bir unsur olarak gören, trendleri takip eden, sağlığına dikkat eden, araştırmacı, öğrenmeye açık ve yaptığı her işi en iyi şekilde yapmayı ilke edinmiş kişilerin hayatının bir parçası olmayı hedefler.

Ayrıca B-Active spor severlere , ihtiyaç duydukları her zaman sağlıklı bir nefes , sağlıklı içecekler ve sağlıklı atıştırmalıkları sunmak üzere Ankara’da açtığı B-Active Sports Cafe ile hizmet vermeye başlamıştır.”


B-GROUP

2008 yılında BTB Medikal ile sağlık sektörüne adım atan B-Group, büyüyen bir grafikle iş hayatındaki yerini sürdürmektedir. 2013 yılı itibarıyla da, hızla büyüyen ve tüketici ihtiyaçlarının arttığı 'sporcu gıdaları' sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Hayata dinamizm ve güzellik katmayı kendine ilke edinmiş olan B-Group, bu doğrultuda özellikle spor yapan ve aktif yaşam tarzını benimsemiş kitlenin, kendini daha iyi hissetmesini, daha iyi görünmesini ve hayattan daha fazla zevk almasını sağlamaya çalışmaktadır.

B-Group kendi vizyonu doğrultusunda, dinamik çalışanları ve deneyimli çözüm ortakları ile birlikte hızla büyüyüp Türkiye’de ve Dünya’da bilinen bir marka olma doğrultusunda hızla ilerlemektedir.